TRT Bil Bakalım 1.5 Apk Mod [Paid,full,Unlocked] Download Android

TRT Bil Bakalım 1.5 Apk Mod [Paid,full,Unlocked] Download Android

Game Information of TRT Bil Bakalım

App Name TRT Bil Bakalım
Package Name com.trt.bilbakalim
Version 1.5
Rating 9.0 ( 23531 )
Size 30.3 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2021-07-24
Installs 1,000,000+
Category Games, Trivia

Description of TRT Bil Bakalım (Unlimited Money/Coins) free for android

TRT Bil Bakalım 1.5 Apk Mod [Paid,full,Unlocked] Download Android Bil Bakalım, sekizi ana kategori olmak üzere, onlarca alt kategoride oynama imkanı veren yeni nesil bir bilgi yarışmasıdır. Sürekli güncellenen havuzuyla dünya tarihinden gastronomiye, Yeşilçam’dan başkentlere kadar binlerce soru sizleri bekliyor.

Reklamsız ve ücretsiz oluşuyla oyun zevkini arttıran Bil Bakalım’da iki farklı oyun modu bulunuyor; “tek başına” yahut “karşılıklı”

Adından da anlaşılacağı üzere “tek başına” bireysel olarak tecrübe ettiğiniz bir etkinlik. Dilediğiniz kategoride zamana karşı oynayıp puan ve altın kazanarak liderlik tablosuna girebilir, bütün oyuncularla rekabet ederek “tüm zamanlar”ın rekorlarını kırabilirsiniz.

“Karşılıklı” kategorisinde ise ister rastgele bir rakiple eşleşin, isterseniz de oyun kurup dilediğiniz kişiye davetiye göndererek teke tek yarışabilirsiniz.Dilerseniz de on kişiye kadar kullanıcının aynı anda yarışabileceği bir oyun oluşturabilir, aileniz ve dostlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken programı indirmek ve oynamaya başlamak…
Daha fazla eğlence için arkadaşlarınıza oyun daveti atmayı unutmayınız.

İyi eğlenceler!
Guess what, is a new generation quiz that allows you to play in dozens of sub-categories, eight of which are main categories. Thousands of questions from world history to gastronomy, from Yeşilçam to capitals are waiting for you with its constantly updated pool.

Bil Bakalım has two different game modes; “Alone” or “mutual”

As the name suggests, it is an activity that you experience “alone” individually. You can play against time in any category, earn points and gold, enter the leaderboard, compete with all players and break the records of “all time”.

In the “Mutual” category, you can either match a random opponent or compete one-on-one by sending an invitation to any person you want.

All you have to do is download the program and start playing …
Do not forget to invite your friends to games for more fun.

Have fun!
Bil Bakalım yeni güncellemeyle artık daha keyifli. Özellikle “karşılıklı” modunda yapılan optimizasyonlar ve oyun sonu ekranlarındaki UI hatalarının giderilmesiyle Bil Bakalım çok daha akıcı ve eğlenceli hale geldi.

Ayrıca bu güncelleme ile birlikte “voice over” özelliği de aktif duruma getirildi. Bir kamu yayıncısı olmanın bilinciyle hareket eden TRT, görme engelli kullanıcılarımız için yapılan bu düzenleme ile birlikte toplumun daha geniş kesimlerine hitap edecek.

Game Id: com.trt.bilbakalim

DOWNLOAD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *